Meglett a kábel, átjöttek a képek. Szombattól hosszú hétvége, csak kedden dolgozom, ezért lesz remélem időm felpakolni. És akkor lesz beszámoló.
csütörtök, július 31, 2008
nagy igazság
Mindenki csak addig nézi le, hogy chai tea lattét iszom, amíg meg nem kóstolja. Aztán csettint a nyelvével, és közli, hogy ez tényleg kurva jó.
Amúgy ma indult el a Skins, angol tinédzserdráma vagy mifene, sorozat, baromi jó, elképesztően, bár nem tudom, a magyar szinkron mennyit ront az élvezetből, ugyanis tévét nem nézek. Meg már nincs is, mert megszabadultam tőle. Itt egy link, leírással meg mindennel.
dátum: 22:58 0 beszólás
Címkék: california, Sorozat, tényhelyzet, YouTube
Beindult a Bagaboo terv
Időtlen idők óta vágyom már egy igazi, fasza Bagaboo táskára (ez a bringások által leginkább kedvelt táska©), csak mindig elkótyavetéltem a hetente kapott fizetésem. De most, hogy havi rendszerességgel kell kiokoskodnom magam, végre valóra válhat az álmom!
Már le is adtam a rendelést, hiszen tudom, hogy lehet, hogy heteket kell várnom, főleg azért, mert saját dizájnt lehet kérni. A baromi jó minőségen kívül ez a másik vonzerő. Az enyém a következő lesz. Képet valahol találtam, egy póló mintája:
Szerintem nagyon zsír... már alig várom, hogy a hátamon lehessen ez a gyönyör. A táska magában 17500, a minta pedig 5500. Soknak tűnik, DE NEM AZ :) Bagaboo FTW.
dátum: 01:48 0 beszólás
Címkék: bicikli, tényhelyzet, vásárlás
szerda, július 30, 2008
Éjszaka haza
Igazoltattak két bringást a rendőrök. Felteszem azért, mert a buszsávban ragták. Tekintve, hogy ott óránként megy el egy darab busz, ezért én ezt gyásznak nevezem.
dátum: 01:18 0 beszólás
Címkék: bicikli, történések
hétfő, július 28, 2008
A nap kérdése
Ha WLM-en, Google Talkon, vagy bárhol írunk, akkor helyesen hová kerüljön az írásjel? Hangulatjel után vagy elé (vö. Te hülye vagy :)! Te hülye vagy! :) ).
Esetleg helyettesítheti is az írásjelet?
dátum: 14:35 0 beszólás
Címkék: Nap kérdése
vasárnap, július 27, 2008
Tébolytárgyak tárháza
Szeretem olvasgatni a Freshome oldalát, mindig tele van meglepőbbnél meglepőbb ötletekkel.
Például itt van a rettenetes kolbászszék, a méhkas szekrény vagy a jing-jang módra szétszedhető ágy/kanapé. És ezeket csak ma rakták fel... Ajánlom, hogy iratkozzatok fel az RSS feedre, hogy kapjátok az arcotokba a jót.


dátum: 03:41 2 beszólás
szombat, július 26, 2008
Kaizers Orchestra - Knekker Deg Til Sist
Max, Conny barátja, hívta fel figyelmem egy baromi jó norvég alter rock zenekarra, a Kaizers Orchestrára. Meghallgattam és tetszenek eléggé. Ezért kapjátok arcotokba az egyik legjobban tetsző számot eddig. Kedves feleim, hallgassátok:
dátum: 17:08 0 beszólás
Címkék: ajánlás, Zene, zenés videó
Quimby koncertfelvétel redux
Ha valaki élőképen akarja Quimbyéket látni, bedugatlanul, akkor holnap este 21:55-kor hangoljon rá a Magyar Király Tévé egyes csatornájára, ahol az mtv HANGERŐ lesz.
Jó szórakozást.
dátum: 16:32 0 beszólás
Első Kaukázus élmény
Tegnap (feketebetűs nap, majd írom, miért) beszéltem Annával /együtt OKTV-eztünk, és nemrég megtalált/, hogy s mint. Mondta, hogy mategnap jön fel Budapestre Kaukázus koncertre.
Mivel mostanság ő volt a második ember elég rövid időintervallumban, aki ezzel az ajánlással megtalált, első Gina, ezért beadtam a derekam zaciba, és becsatlakoztattam magam hozzájuk, mert a galád lány magától nem hívott volna magától. De azért örült, hogy jöttem (: Vagy jól leplezte ingerültségét :P
Szóval, kis késéssel érkeztem a Pardonhoz, mert még hazabringáztam, letisztálkodtam magam és onnan tömegközlekedtem, mint egy urbáncsótány (kis kitérő, mert ez kurva jó szöveg:Most, hogy járom a várost biciklivel durva dimenzió váltáson mentem keresztül, a Lánchídon áttekerve jöttem rá, hogy a biciklivel uralod a várost. Az autó használhatatlan a rengeteg dugó miatt, állandóan ott van a másoktól függés érzése, a tömegközlekedésben szintén. Érzed, hogy egy városi csótány vagy. De a bringán te vagy az úr, te mondod meg, hogy merre mész, hogy mikor indulsz el, hogy mikorra érsz oda, szabad vagy. [link]
Na szóval, odaértem. Anna bent várt rám, kedvesen, aranyosan mosolyogva. Aztán megcsapta a fülemet, hogy mit is játszanak, és megcsendült a felismerés: Ez bizony Magashegyi Underground szám, az Anglia. Később elmondták (Ági volt a másik lány), hogy pár tag közösödik. Onnantól csak ismeretlen szám, kivéve a Szeplős vállat. Mivel nekem első koncertélmény volt, semmit sem ismertem, de nem csalódtam úgy, mint Anna, aki szerint derosszak, mert tagváltás és stb.
Volt pörgős szám, kellemes szám és lezárásnak egy csakénekes-akusztikusgitárral-búsanénekel szám, ami tetszett (kb. mint Azt hittem érdekes opusz 30Y-tól). Itten a kérdéses szám, Rézcső, köszönettel Mefinek a linkért, aki szintén ott volt.
Koncert végével sebtiben átmentünk a szemben lévő Volán megállóba, hisz jött a busz. Megbeszéltük, hogy jövő héten akkor ismét koncert, és de jó lesz, örölünk a kis (egyes esetben szeplős) fejünknek. Augusztus 1, Gödör. Kaukázus és Goulasch Exotica.
dátum: 10:40 3 beszólás
